Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

Klub fantastyki „Kregulec" zaprasza na jubileuszową, piątą edycję Dni Kregulcowych, konwentu dla kochających fantastykę i planszówki! Wydarzenie odbędzie się 26 czerwca w Hali Widowiskowo - Sportowej w Jastrzębiu Zdrój.

Dni Kregulcowe wystartują o godzinie 8 rano, zabawa planowana jest do godziny 20. Wstęp na wydarzenie jest darmowy! Organizatorzy zapraszają do wspólnego spędzenie czasu, oczywiście nie może zabraknąć planszówek, ciekawych prelekcji i zabaw na świeżym powietrzu! Dla najmłodszych znajdą się też kolorowanki.

Klub fantastyki „Kregulec" powstał kilka lat temu, z inicjatywy fanów dla fanów. Zrzesza kochających fantastykę, planszówki i konwenty. Poza organizacją Kregulcowych Dni Klub organizuje również wyjazdy na inne konwenty, szykuje atrakcje i świetnie się przy tym bawi! 

Kregulcowe Dni - Edycja Jubileuszowa