Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

Objęliśmy krakowski konwent Serialkon patronatem medialnym . Poniżej znajdziecie wszystkie niezbędne informacje na jego temat. Zapraszam do zapoznania się. A.

„Serialkon odbędzie się 23 listopada w Artetece Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Krakowie. Ten jednodniowy konwent podejmie temat fenomenu, jakim jest rosnąca popularność seriali. Zajmiemy się produkcjami fantastycznymi, ale także innymi kultowymi gatunkami, jak procedural, period drama, teen drama czy supernatural drama. Pochylimy się nad produkcjami pamiętanymi z dawnych lat, obarczonymi dużym ładunkiem nostalgii i sentymentu, a także nad nowszymi tytułami. Poruszona zostanie także tematyka związków pomiędzy książkami, a serialami. Nie zabraknie też treści dotyczących innych produktów związanych z serialami – jak chociażby gadżetów. Do udziału w bloku teoretycznym zaprosimy naukowców zainteresowanych kulturą popularną, socjologią kulturową i badaniem narracji. Wśród gości nie zabraknie też poczytnych blogerów piszących o serialach i kulturze popularnej.
Krakowskie Smoki są klubem fantastyki mającym doświadczenie w organizowaniu imprez kulturalnych gromadzących wielu uczestników i zbierających bardzo dobre opinie. Serialkon jest częścią marki Smokom, a więc jednodniowych darmowym wydarzeniem, którego celem jest zaprezentowanie poruszanej tematyki szerokiemu gronu odbiorców. Każdy uczestnik otrzyma od nas identyfikator oraz informator konwentowy.
Osoby chętne do pracy podczas imprezy jako wolontariusze proszone są o zgłaszanie się na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Jeśli odczuwacie niedosyt rozmów o serialach, chcielibyście wiedzieć więcej i spotkać osoby, które przeżywają to samo co Wy, jeżeli pragniecie spojrzeć na seriale z nowych, zawrotnych perspektyw; wycisnąć z nich wszystko, co możliwe, a nawet to, co nieprawdopodobne – musicie się pojawić na Serialkonie!
Wstęp na Serialkon będzie całkowicie darmowy co na pewno przyczynia się do znacznej frekwencji. Przewidywana liczb uczestnikom to aż 500 osób.”

Linki:
Strona www - http://krakowskiesmoki.historiavita.pl/serialkon
Strona wydarzenia na FB -https://www.facebook.com/events/283355058539759/
Strona wydarzenia na KP - http://www.konwenty-poludniowe.pl/konwenty/kalendarz/details/110-serialkon
Tagged Under