Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

Gostkon zaprasza nas na swoją trzecią edycję, która odbędzie się 4 - 7 lutego 2016 roku w Gostyniu. Jest to największy konwent między Poznaniem a Wrocławiem według organizatorów (sprawdziliśmy na mapie i faktycznie idealnie między tymi dwoma metropoliami). Możemy ostrożnie się zgodzić, bo nie wpadło nam w oko nic większego Emotikon wink. Oczywiście objęliśmy wydarzenie patronatem medialnym.

Zapraszamy również na event towarzyszący, którym jest widowisko teatru alternatywnego oraz dzień kinowy z audiobookami i komiksami na wielkim ekranie (cokolwiek miałoby to właściwie znaczyć. Audiobook na wielkim ekranie?). Ta bardziej artystyczna część ma swój przydział na 4 - 5 lutego.
Więcej informacji na stronie www Gostkonu:
www.gostkon.mywebzz.com/glowna
Fanpage:
https://www.facebook.com/gostkon
Strona wydarzenia na FB:
https://www.facebook.com/events/1256440374381986/
Strona wydarzenia na KP:
http://www.konwenty-poludniowe.pl/…/details/298-gostkon-2016

Tagged Under