Czy zaczynamy już sezon festiwalowo-konwentowy? Najprawdopodobniej tak! A co za tym idzie, kolejne wydarzenie zostaje objęte naszym patronatem medialnym! Mowa o 11 edycji DKJ — Dnia Kultury Japońskiej oraz Festiwalu Kultur Azjatyckich, który odbywa się w Łodzi.

Już 1 kwietnia – i to nie primaaprilisowy żart – będziemy mieli okazję po raz kolejny uczestniczyć w ww. wydarzeniu. Impreza odbędzie się w II LO im. Gabriela Narutowicza w Łodzi i potrwa jeden dzień. Dla każdego cosplayera oraz twórcy atrakcji mamy dobre wieści. Już teraz możecie zgłaszać swoją chęć udziału w konkursie cosplay tutaj. Natomiast każda osoba, która zapragnie urozmaicić ten dzień swoją atrakcją, może wysłać swoje zgłoszenie.

Niedługo pojawią się szczegółowe informacje na temat tego, co już za niespełna miesiąc czeka na nas w Łodzi. Jednak już teraz możemy uchylić Wam rąbka tajemnicy i zdradzić, że Uniwersytet Łódzki przygotowuje na ten dzień program pełen interesujących wykładów i prelekcji. Co więcej, wydawnictwo Galaktyka powiększy zasoby Games Roomu na wydarzeniu

Do zobaczenia już 1 kwietnia w Łodzi! 

Baner 11 edycji DKJ 2023