Praca w korporacji wydaje się Ci nudna? A co, gdybyś miał na dwa dni przenieść się do ogromnej firmy, której będziesz pracownikiem? Zaczynając swój dzień od porannej gimnastyki, przez rozmowę kwalifikacyjną, na LARP’ie i upragnionym fajrancie, podczas którego Ciebie i twoich współpracowników czeka wspólna rozrywka po pracy, kończąc. Ale nawet najbardziej sumienny pracownik może doświadczyć mobbingu… Uważaj, żeby nie paść jego ofiarą!

To oczywiście tylko namiastka tego, co czeka Cię podczas Namiconu – konwentu, który został objęty przez nas patronatem. Namicon odbędzie się 10-11 marca we Wrocławiu, a jego tematem przewodnim jest świat korporacji. Podczas trwania imprezy uczestnicy będą mieli okazję dowiedzieć się, jak wygląda praca w japońskim biznesie mangi i anime, zrozumieć tamtejszą hierarchię w społeczeństwie, nauczyć się etykiety biznesowej oraz polskiego i japońskiego slangu korporacyjnego. W programie znajduje się m.in. LARP tematyczny i korporacyjna gra planszowa.

Cena biletu to 40 zł, ale jeśli wczujecie się w swoją rolę i ubierzecie zgodnie z panującym dress-code’m, macie szansę na 10 zł zniżki.


Swoje zgłoszenia możecie przesyłać tutaj.


Jeśli chcecie być na bieżąco z informacjami dotyczącymi konwentu, zajrzyjcie na fanpage i oficjalną stronę wydarzenia.

Tagged Under