Trzecia Wojna Światowa spustoszyła świat ponad czterdzieści lat temu. W ruinach zniszczonych podmuchem atomowym miast Polski ludzie zbierają się w grupy, zwane Frakcjami, aby chronić się nawzajem przed niebezpieczeństwami wrogiego świata. W tej ponurej rzeczywistości jest jednak jedna przystań, do której prędzej czy później trafi każdy wędrowiec...

OldTown Festival to 4-dniowy LARP, którego akcja dzieje się w postapokaliptycznym świecie, 100 lat po wybuchu wojny atomowej. Jest idealną imprezą zarówno dla weterana obeznanego w grach terenowych, jak i kompletnego nowicjusza, a niepowtarzalny klimat imprezy pozwoli na całkowite oderwanie się od XXI wieku i świata poza miasteczkiem.

Festiwal odbędzie się w dniach 13-19 lipca na terenie lotniska Kluczewo w Stargardzie Szczecińskim. Mogą wziąć w nim udział wyłącznie osoby, które w dniu rozpoczęcia OldTown mają ukończone 18 lat. Wydarzenie zostanie podzielone na dwie części: LARP oraz 3-dniowy program artystyczno-widowiskowy.

Uczestnicy mogą (choć nie muszą) wypełnić formularz postaci i frakcji, które umilą korzystanie z imprezy i pozwolą organizatorom na lepszą organizację.

Akredytacje trwają do 29 czerwca.

Masz pytania? Wątpliwości? Zajrzyj do szczegółowego FAQ.

Banner wydarzenia OldTown Festival