W pierwszy kwietniowy weekend wszyscy będziemy mieli przyjemność odwiedzić niesamowite Podziemne Królestwo, gdzie wszystkie magiczne stwory znalazły niegdyś schronienie przed strasznym kataklizmem, a teraz żyją pod naszymi stopami w bezpiecznej przystani. Kto ośmieli się odwiedzić to tajemnicze miejsce, które od teraz jest pod patronatem Konwentów Południowych?

Śląskie Dni Fantastyki otworzą dla nas bramy już 01.04 o godzinie 10, a czas na zwiedzenie wszystkich tajemniczych korytarzy i miejsc dostaniemy do godziny 15 następnego dnia. Wydarzenie odbędzie się w III Liceum Ogólnokształcącym im. Stefana Batorego w Chorzowie. 

Lista atrakcji pojawi się wkrótce, ale już teraz możemy Wam zdradzić, że nie zabraknie Sali RPG, na której sesje poprowadzi Liga ZMG.

Każda osoba, która chciałaby wprowadzić do tego świata trochę magii za pomocą swoich atrakcji, będzie mogła wysłać zgłoszenie aż do 26.02. Natomiast wystawcy, którzy chcieliby podzielić się swoimi magicznymi przedmiotami, mają czas na do 12.03.

Dla stworzeń o dobrych serduszkach (albo i też nie) czekają zgłoszenia na pomocnego chochlika! Jeśli więc masz ochotę wspomóc przez dwa dni działanie Podziemnego Królestwa, formularz na Chochlika jest dla Ciebie.

A na koniec najlepsze wieści! Wuj Troll także nie lubi stać w długich kolejkach, więc już teraz otworzył nam możliwość zakupu wejściówek w preakredytacji! Do dnia 12.02 kupicie je za 40 zł tutaj

Do zobaczenia!

Baner Śląskich Dni Fantastyki 2023

Tagged Under

Podobne artykuły