„Nie grałeś nigdy w gry planszowe? Przyjdź koniecznie i poznaj tę ciekawą i jednocześnie rozwijającą formę rozrywki. Chciałbyś nietuzinkowo spędzić weekend? Zagraj z nami – do dyspozycji mamy ponad 200 tytułów, zarówno strategicznych, jak również imprezowych oraz rodzinnych, odpowiednich dla każdego, bez względu na to czy jest studentem, licealistą, mamą, tatą, przedszkolakiem czy emerytem.

A może znasz już gry planszowe i grywasz w zaciszu domowym z rodziną lub przyjaciółmi? Zabierz ich do nas i zagrajmy razem, poznajcie z nami nowe gry przy okazji prezentacji czołowych wydawców i wystawy grafik do najnowszych gier.

Jeśli natomiast jesteś odwiecznym miłośnikiem gier planszowych, spróbuj swoich sił w turniejach takich gier jak: Magic the Gathering, Neuroshima Hex, Carcassone, czy Dobble. A jeśli uważasz, że znasz wszystkie tajniki gier planszowych, chętnie sprawdzimy Cię w Wielkim Konkursie Planszówkowym, w którym, rzecz jasna, nie zabraknie nagród do rozdania.

A kim właściwie jesteśmy? Jesteśmy pasjonatami gier bez prądu zrzeszonymi w instytucjach, klubach i stowarzyszeniach tj. , Wojewódzka Biblioteka Publiczna, Stowarzyszenie Tygiel, Muzeum Zabawek i Zabawy w Kielcach, Połaniecki Klub Miłośników Gier i Fantastyki, Kielecki Klub Miłośników Gier Bez Prądu „3 Kości” oraz sklep Youdeck.pl.

Program imprezy dostępny na stronie: http://konwent.wbp.kielce.pl

Do zobaczenia 17-18 stycznia 2015 w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej im. Witolda Gombrowicza w Kielcach!
WSTĘP WOLNY!”

Tagged Under

Podobne artykuły