Tegoroczne Ziemie Jałowe, czyli trwający tydzień zlot fanów postapo, odbędą się na Battlezone Arena w Gliwicach w dniach 23-28.08.2022. Jak co roku impreza zostanie podzielona na dwie części – LARPową, trwającą od 24 do 26 sierpnia, w trakcie której uczestnicy będą mieli okazję wcielić się w stworzone przez siebie postacie i wziąć udział w grze terenowej, oraz część programową, która rozpocznie się 26 sierpnia o godz. 18:00 i zakończy następnego dnia. W trakcie trwania części programowej nie tylko będzie okazja do zrelaksowania się po trzydniowej walce o przetrwanie, ale też wzięcia udziału w różnych konkursach z nagrodami i licytacjach. W puli nagród przewidywane są m.in. wszelkiego rodzaju książki, rękodzieło oraz vouchery na różne usługi.

Już jutro, 22 lipca, zakończy się przyjmowanie zgłoszeń do punktów programu. Jeśli masz pomysł na atrakcję w klimatach westernowo-cyberpunkowej postapokalipsy, to ostatnia szansa, żeby ją zgłosić.

Uczestnicy zainteresowani udziałem w grze terenowej mogą zgłaszać swoje postacie do 7 sierpnia. Tego samego dnia zamkną się zgłoszenia do Evil Teamu – ekipy odpowiedzialnej za urozmaicanie rozgrywki poprzez odgrywanie ról postaci niezależnych, szykujących różne zagrożenia dla LARPujących graczy.

Ci, którzy chcą pomóc w organizacji konwentu, mogą zgłosić się jako wolontariusze i zgarnąć zniżki na cały tydzień imprezy.

Bilety na tegoroczną edycję, zarówno tygodniowe, jak i weekendowe, można kupić wyłącznie w przedsprzedaży trwającej do 8 sierpnia.

Akredytacje:

  • Bilet tygodniowy: 250 zł
  • Bilet weekendowy: 95 zł

Banner Ziemi Jałowych