Myślisz, że widziałeś już wszystko? A co, jeśli powiem Ci, że postapokaliptyczne miasteczko Zgorzel, znajdujące się w pokopalnianym biurowcu zostanie Twoim domem? Że spotkasz tam samą elitę - mieszkańców, którzy nagle zawładnięci manią technologiczną, ulepszają swoje ciała cyberwszczepami i ponoć dzięki temu uzyskują nieśmiertelność? Kuszące, co? Też by się chciało… Każdy chce się tam dostać. Tylko czy Ty sobie z tym poradzisz?

Ci... chyba jeszcze ludzie? - są okrutni, jak sam świat dzisiaj - część mieszkańców zepchnęli do slumsów, bo rzekomo nie było dla nich miejsca. Uważaj więc, żeby nie zostać leszczem, jak ci biedacy na dole. Musisz to dobrze rozegrać! Tu nie ma drugich szans. Są też tacy, co im nie pasuje wygoda, bieżąca woda, światło i cała ta wspaniałość. Tacy ludzie... ze wzrokiem szukającym łatwego zysku, z dłonią zawsze o cal od spustu gromadzą się w obrębie zapyziałego miasta uchodźców na wastelandzie. Słyszałem nawet, że z prądem u nich kiepsko, durni tradycjonaliści wypierający postęp! Chcesz to idź. O ile uda Ci się przedrzeć przez pustkowia pełne Padliniarzy i uniknąć konfrontacji z Łowcami Niewolników… Możliwości w tym świecie są nieograniczone, więc zrób co chcesz... tylko pamiętaj – inni też to wiedzą.

 


Konwenty Południowe objęły patronatem Ziemie Jałowe – imprezę utrzymywaną w klimacie postapo-western, która odbędzie się w Będzinie (niedaleko Katowic) w dniach 2-8 lipca, w opuszczonej kopalni Grodziec. Konwent zostanie podzielony na dwie części: grę terenową (czyli po prostu 3-dniowego LARP’a) i część programową, obejmującą panele dyskusyjne, prelekcje, konkursy, spotkania z gośćmi i więcej.


W konwencie mogą wziąć udział jedynie osoby pełnoletnie.


Ceny biletów:
Gra terenowa + część programowa
99 zł do końca marca
119 zł do końca maja
135 zł na miejscu

Tylko część programowa
40 zł na miejscu


Dane do przedpłaty znajdziecie tutaj.
Szczegóły imprezy oraz regulamin są dostępne na oficjalnej stronie wydarzenia i fanpage’u.

ziemie jałowe