Targi HOBBY 2019 odbędą się w dniach 16-17 listopada na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Hasło przewodnie 15. edycji spotkań pasjonatów brzmi: „Z pasji się nie wyrasta”. Misją organizatorów jest edukacja poprzez prezentację różnych hobby w ciekawy sposób, a także zachęcanie do spędzania czasu bez Internetu i urządzeń mobilnych.

Program imprezy pęka w szwach. Atrakcje będą podzielone na strefy:


Strefa Gier
Nie zabraknie w niej nowości. Do nabycia będą nowości z targów Spiel w Essen. Wielbiciele bardziej klasycznych rozrywek będą mogli zagrać oraz wziąć udział w turniejach takich gier jak szachy czy GO.

Strefa z klocków LEGO
Czekają tam wielkie wystawy modeli i makiet. Zapewnią je Stowarzyszenie Zbudujmy To! oraz znany artysta Mateusz Wawrowski. Nie zabraknie też stolików przygotowanych do samodzielnej zabawy klockami.

Strefa Wyścigów RC
Odbędą się tam Ogólnopolskie Mistrzostwa RC Drift RWD – D10 Drift Battle of Poland, czyli zawody na najwyższym szczeblu w drifcie samochodów zdalnie sterowanych. Oprócz tego będzie można zobaczyć wiele innych pokazów.

Strefa Escape Room
Będzie można spróbować zabawy w pokojach zagadek.

Strefa Kultury i Sztuki
Czekają tam rozmaite atrakcje i warsztaty związane z różnymi dziedzinami sztuki. Będzie można skorzystać z czytelni komiksów oraz obejrzeć wystawę robotów.

Strefa Modelarstwa
Oprócz możliwości obejrzenia licznych modeli kolejek i pojazdów, będziemy mogli wziąć udział w warsztatach modelarskich.

Strefa Sportowa
Przedstawiciele sekcji piłki nożnej, longboardu i aikido z chęcią wprowadzą nowicjuszy w tajniki swoich dyscyplin. Na szczególną uwagę zasługuje sekcja sportowego Quidditcha.

Strefa Szycia i DIY
Czeka tam mnóstwo maszyn do szycia, materiałów oraz warsztatów z obszaru DIY, czyli „zrób to sam”.

logo targów HOBBY 2019

Tagged Under