Sponsorowane:Konwent Animecon 2022 - baner

***Artykuł sponsorowany***

fotele gamingoweCo wpływa na jakość i efektywność naszej gry na multiplayerowej arenie? Umiejętności? Na pewno, Szczypta szczęścia? To też się przyda. Nigdy jednak nasza rozrywka nie będzie pełna, jeśli nie wyposażymy się w takie siedzisko, w którym będziemy mogli faktycznie poczuć się jak w grze. Dlatego też fotele IMBA Seat powinny być naszym pierwszym punktem na liście "do kupienia".

Jaki prezent dla gamera?

Prezent dla gamera? Czy to faktycznie tak trudne zadanie? Przecież nie raz już słyszeliśmy o tym, jak wiele gadżetów i akcesoriów gamer musi mieć, by mógł w ogóle myśleć o jakiejś rywalizacji w grach online. Strzelanka? Strategia? RPG? Do tego potrzebna jest dobra klawiatura, myszka, słuchawki z mikrofonem, czy monitor. Czy to wszystko?

Oczywiście. że nie. Jeśli chcemy sprawić naprawdę zacny prezent naszemu gamerowi, postawmy na coś, co będzie z nim na długie lata. Coś, co sprawi, że kilkanaście godzin sesji przed komputerem nie przyprawi go o ból pleców, kręgosłupa czy rąk. Takim prezentem powinien być fotel gamingowy marki IMBA Seat.

Fotele inspirowane klasami postaci

Producent foteli gamingowych IMBA (https://imbaseat.com/) podczas projektowania poszczególnych produktów, inspirował się preferencjami poszczególnych graczy. Tylko od tego, jakimi jesteśmy graczami, zależy, jakich funkcji potrzebuje nasz fotel. Dlatego też z powodzeniem możemy dostosować produkt do siebie. Hunter, King, Paladin, Rogue, Tank czy Warrior to różne funkcjonalności, inny design, ale jedno zastosowanie - to nam, gamerom ma być wygodnie.

Wybierając konkretny fotel, przeanalizujmy, jaki jest nasz styl gry. Jesteśmy chytrzy i często pozostajemy w mroku, by zrealizować swój cel? A może nie patyczkujemy się z innymi i zawsze jesteśmy widoczni na pierwszym froncie? Z fotelem IMBA Seat nasze rezultaty i jakość gry będą jeszcze lepsze.

Dlaczego warto wybrać fotele gamingowe IMBA Seat?

Fotele gamingowe IMBA Seat to nie tylko propozycja dla gamerów. Ze względu na wszechstronną ergonomiczność, bardzo dużą możliwość regulacji poszczególnych elementów (regulacja podłokietników, siedziska, oparcia, wysokości fotela) produkt świetnie nadaje się również dla wszystkich tych, którzy spędzają wiele godzin przed ekranem komputera z przyczyn zawodowych.

Fotele są utrzymane w efektownym designie, a ich wytrzymałość z powodzeniem utrzyma nawet 150 kilogramów wagi. Fotele gamingowe IMBA Seat zostały wyposażone w specjalną piankę, która każdorazowo dopasowuje się do gracza, a przy okazji nie ugniata się na stałe. Myślisz o wysokiej jakości fotelu gamingowym? Postaw na IMBA Seat.

Tagged Under