Jutrzejsze spotkania w ramach EU LCS zapowiadają się conajmniej interesująco, chociażby ze względu na zmiany w składach drużyn.
Mateusz 'Kikis' Szkudlarek po rozstaniu z G2 wraca na górną aleję do najbardziej utytułowanego europejskiego zespołu Fnatic. Kikis będzie pełnił rolę podstawowego zawodnika, co za tym idzie dotychczasowy toplaner Yeong-Jin 'Gamsu' Noh opuszcza Fnatic.
Mateusz sam pisze:
Zmieniłem swoje nastawienie do sytuacji bycia zmiennikiem, ponieważ warunki we Fnatic są nieporównywalne do tych, które były w G2. Podłoże jest zupełnie inne, dzięki czemu wiem na czym stoję od samego początku. Każdy tutaj chce osiągnąć sukces, próbować i być najlepszym jak to jest tylko możliwe.

Drugą zaskakującą roszadą w składzie europejskiej drużyny jest powrót Konstantinos 'FORG1VEN' Tzortziou do H2K. Kontuzja dotychczasowego ADCarry zespołu Aleš 'Freeze' Kněžínek uniemożliwiła dalszą grę w nadchodzących spotkaniach.
Jak ułoży się współpraca zawodników H2K? Jak zaprezentuje się Kikis w swoim pierwszym meczu w barwach Fnatic? Dowiemy się już jutro! Tym bardziej, że to właśnie te dwie drużyny staną naprzeciw sobie na Summoners Rift.
Tagged Under