Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

Nie ma chyba osoby, która nie kojarzyłaby „Gry o Tron”. Serial wyprodukowany przez HBO i bazujący na sadze „Pieśni Lodu i Ognia” Georga R.R. Martina pokochały miliony, a dla wielu osób to właśnie on był początkiem fascynacji uniwersum i motywacją do sięgnięcia po literacki pierwowzór.

Nic jednak nie trwa wiecznie i po siedmiu sezonach nadszedł czas na finał. Na kanale HBOPOLSKA pojawił się film promujący ósmy, ostatni już sezon serialu. Jak rozstrzygną się losy Siedmiu Królestw? Kto zdobędzie Żelazny Tron? Kto zginie, a komu będzie dane przeżyć? Dowiemy się już w kwietniu 2019 roku.

Gra o Tron 9 sezon w kwietniu

Źródło grafiki: mobirank.pl