Witam,
Jakiś czas temu już postanowiliśmy wyjść z ciekawą inicjatywą, jednak nie było za dużo czasu by się tym zająć. Święta i takie tam ;-). Dlatego też z pewnym poślizgiem prezentujemy Wam cosplayowy „Hall of Fame". O co chodzi? Cyklicznie raz lub dwa razy w tygodniu będziemy wrzucać news na stronę i fanpage wraz z kilkoma zdjęciami i adresami do fanpage lub profilu na facebooku danego cosplayera. Akcja ma podnieść znaczenie robienia i prezentowania się w strojach postaci z anime i gier. Wiele osób nie wie jak ciężka jest to praca i  jak wiele kosztuje wysiłku i pieniędzy. Ponadto dla każdej osoby, o której będzie mowa przygotowaliśmy specjalny profil na stronie. Znajdziecie tam różne informacje poczynając od imienia a na osiągnięciach kończąc :-). Ale to nie wszystko! Z każdym cosplayerem przeprowadzamy wywiad! Jest więc co czytać i to nie tylko dla fanów przebieranek :-). Na sam początek prezentujemy dwie osoby.


Shappi - któż nie zna ubiegłorocznej zwyciężczyni ECG w kategorii solo, pochodzącej właśnie z polski? Więcej dowiecie się z jej profilu na naszej stronie www. My ze swojej strony życzymy dalszych sukcesów :-).
Purin - Młoda, utalentowana i świeża w cosplayowym świecie :-). Jak sobie poradzi? Nie omieszkamy obserwować jej postępów :-).

Tagged Under

Podobne artykuły