Żyjemy w ciekawych czasach, gdy konwenty próbują nas zachęcić do uczestnictwa niezwykłymi atrakcjami, których nie zobaczycie nigdzie indziej. Jednym z takich wydarzeń jest Xmascon 2023. Szkolny, dwudniowy i przede wszystkim świąteczny konwent mangowy tym razem ma dla nas coś niezwykłego i to w podwójnym wydaniu!

W tym roku będziemy mieli okazję uczestniczyć w niezwykłym koncercie, bo do Polski zawita K-popowy artysta – Pilkyu Park. To stosunkowo nowy muzyk, gdyż swój debiut zaliczył w 2021 wydając singiel „스며든다” ("Pervade"), który możecie przesłuchać na kanale YouTube artysty.

Muzyka wykonywana przez Pilkyua Parka należy raczej do gatunku spokojnych ballad, co powinno przypaść do gustu fanom tego typu brzmień.

Koncert nie będzie jedyną okazją do zobaczenia artysty. Organizatorzy Xmasconu zapraszają także na jego stoisko, gdzie nabyć będziemy mogli gadżety i pamiątki. Planowany jest także Meet&Greet.

To jednak nie wszystko, bo zamiast jednego koncertu będziemy mieli dwa! Zapowiedziano drugiego gościa, którym również jest muzyk z Korei znany pod pseudonimem KISU. Ten wokalista, który jednocześnie sam pisze teksty swoich piosenek, również będzie miał swój koncert podczas tegorocznego Xmasconu.

Tu również do czynienia mamy z balladami, co ponownie pasuje klimatem do świątecznej magii. Próbkę tego, czego możemy się spodziewać, również znajdziecie na kanale YouTube muzyka.

Czy znacie Pilkyua Parka oraz KISU czy jest to dla Was zupełna nowość? Dajcie znać w komentarzach!

Baner konwentu Xmascon 2023