Martin Klebba, znany m.in. z serii filmów „Piraci z Karaibów”, w których wciela się w rolę Marty'ego, spotka się z polskimi fanami w Warszawie. Będzie on gościem festiwalu popkultury Warsaw Comic Con, którego trzecia edycja odbędzie się w dniach 20-22 kwietnia w Ptak Warsaw Expo. Wśród gości poprzedniej edycji wydarzenia byli m.in. Pamela Anderson oraz aktorzy z najpopularniejszych produkcji kinowych i telewizyjnych: „Gwiezdnych Wojen”, „Piratów z Karaibów”, „Harry'ego Pottera” czy „Gry o Tron”. Jakie jeszcze atrakcje czekają na odwiedzających imprezę?

 

Martin Klebba jest amerykańskim aktorem charakterystycznym. Wyróżnia go niski wzrost - mierzy około 125 centymetrów. Na swoim koncie ma prawie 100 ról filmowych i telewizyjnych. Zagrał m.in. w serii filmów „Piraci z Karaibów” czy w „Facetach w Czerni II”. Podczas Warsaw Comic Con aktor weźmie udział w sesjach Q&A, będzie pozował do zdjęć oraz rozdawał autografy.

Oprócz niego, w imprezie udział weźmie około 20 międzynarodowych gwiazd filmów i seriali. Będą wśród nich między innymi: Amerykanka Michelle Harrison (Nora Allen z „The Flash”), kanadyjski aktor Richard Harmon (John Murphy z „The 100”), Brytyjczyk Kristian Nairn (Hodor z „Gra o Tron”), Hayley Law - kanadyjska aktorka i piosenkarka (Valeria Brown z „Riverdale”), oraz Cody Saintgnue (Brett Talbot z telewizyjnego hitu „Teen Wolf: nastoletni wilkołak”). To oczywiście nie wszystkie gwiazdy nadchodzącej imprezy. Lista nazwisk będzie rosnąć z tygodnia na tydzień. 

Ale Warsaw Comic Con to nie tylko spotkania z gwiazdami, sesje Q&A, możliwość otrzymania autografu czy zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia. To także strefy tematyczne – w poprzednich edycjach znaleźć można było strefy „Star Wars”, „Gry o tron”, „Wikingów” i wioskę PostApo - koncerty, wielki konkurs cosplay, turnieje gier planszowych, wystawy (m.in. komiksów czy samochodów filmowych), spotkania z autorami książek i komiksów, a także youtuberami czy internetowymi propagatorami nauki. Równocześnie na odwiedzających czekają też 3 edycja warszawskich targów gier „Good Game” oraz, odbywający się po raz pierwszy, festiwal czytelnictwa Warsaw Book Show.

Szczegóły imprezy i bilety dostępne są tutaj.