Do Wrocławskich Dni Fantastyki jeszcze trochę czasu zostało, ale już teraz pomożemy Wam dobrze się do nich przygotować. Wszystko za sprawą niewielkiej “pigułki”, z której dowiecie się, jak nabyć bilety lub jak zostać wolontariuszem. Pojawią się też smoki.

 

Wciąż możecie skorzystać z przedsprzedaży biletów. W ten sposób nie tylko można dostać się szybciej na teren imprezy, ale także można zachować kilka złotych w kieszeni – do końca kwietnia trzydniowy karnet kosztuje bowiem jedynie 40 zł. Wszelkie informacje na temat sprzedaży biletów dostępne są tutaj.

Każde wydarzenie wymaga wiele pracy – nie tylko przed, ale przede wszystkim w trakcie. Dni Fantastyki nie są tutaj wyjątkiem. Praca ta może być jednak wykonywana szybciej i efektywniej dzięki pomocy wolontariuszy. Ba, bez nich wiele rzeczy w ogóle nie byłoby możliwych. Jest to również nie tylko możliwość zdobycia koszulki, zwrotu akredytacji czy zaświadczenia o wolontariacie, ale także dołożenie swojej cegiełki w organizację imprezy dla 3 tys. osób. Jeśli chcesz pomóc, wypełnij formularz zgłoszeniowy dostępny tutaj.

A na koniec obiecane smoki. Jeśli czujesz potrzebę tworzenia, dobrym pomysłem może okazać się wzięcie udziału w konkursie Kryształowe Smoki. W tym roku nagrody przyznawane będą w następujących kategoriach: opowiadanie – debiutanci, opowiadanie – profesjonaliści, ilustracja, komiks. Temat prac jest szeroki i otwarty na interpretacje, a jest nim: „Wrocławski bohater i kryształowy smok”. Na zwycięzców konkursu w każdej kategorii czekają nagrody pieniężne. Prace należy przesyłać do 30 kwietnia.