Festiwal fantastyki Pyrkon 2024 już nie raz zadziwiał nas swoimi fantastycznymi (i nie tylko) atrakcjami. Podczas wydarzenia znajdziemy strefę gamingową, blok mangowy, kilka scen z koncertami i spotkaniami oraz strefę dziecięcą, gdzie policjantka – Małgorzata Sokołowska – opowie o swojej pracy najmłodszym uczestnikom festiwalu.

Małgorzata jest policjantką już od niemal dwóch dekad, a od kilku lat prowadzi profil na Facebooku oraz Instagramie. Na samym fanpage'u obserwuje ją aż 51 tysięcy osób! Z pamiętnika policjantki, bo tak nazywa się jej dzieło, dowiemy się wielu przydatnych życiowo informacji – Małgorzata komentuje aktualne wydarzenia, przedstawiając policyjną perspektywę.

Małgorzatę spotkamy podczas Pyrkonu 2024 w strefie dziecięcej, gdzie opowie o swojej pracy. Będzie to na pewno ciekawe doświadczenie, zważając na to, że pracowała ona w różnych jednostkach, zaczynając jako funkcjonariuszka Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego, a następnie rozwijała się w wydziale dochodzeniowo-śledczym i kryminalnym.

Myślicie, że Małgorzata interesuje się fantastyką?

Baner festiwalu fantastyki Pyrkon 2024