Do lata zostało jeszcze dużo czasu, ale to nie oznacza, że nie powinniśmy myśleć o naszych planach wakacyjnych, szczególnie wtedy, gdy chcemy przy tym trochę zarobić. Wrocławskie Dni Fantastyki odbędą się w dniach od 29 czerwca do 1 lipca, a już teraz poszukiwani są wystawcy na tegoroczną edycję.

Zainteresowani wystawieniem swojego asortymentu na Dniach Fantastyki powinni wypełnić kartę zgłoszeniową. Następnie organizatorzy skontaktują się z wystawcami z interesującą ich ofertą i ustalą szczegóły podpisania umowy. Zgłoszenia rozpatrywane będą w trzech terminach: 31.03, 30.04 i 01.06 (te, które nie zostały przyjęte, a spełniają warunki regulaminu, będą automatycznie przenoszone do rozpatrzenia w kolejnym terminie).

Istnieje jeszcze możliwość złożenia oferty w konkursie na stoisko piwne – zgłoszenia na takowe przyjmowane będą mailowo do dnia 30.03.2018 r. do godz. 12:00.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełnym regulaminem dostępnym na stronie internetowej Dni Fantastyki.

Szczegóły oraz formularz zgłoszeniowy tutaj.
Regulamin strefy wystawców tutaj.
Regulamin konkursu ofert na stoiska piwne tutaj.

Logo Wrocławskich Dni Fantastyki