Nie tak dawno temu pisaliśmy o polskim projekcie filmowym z gatunku science-fiction - “ANGEL.A”. Jest to film tworzony z pasji, dzięki któremu twórcy chcą przełamać panujący w naszym kraju stereotyp, iż bez wielkiego budżetu nie da się zrobić interesującego kina z gatunku fantastyki naukowej. Sama pasja czasem jednak nie wystarczy, dlatego teraz macie okazję dołożyć do niego swoją cegiełkę i stać się częścią projektu.

Wszystko za sprawą zbiórki prowadzonej za pośrednictwem portalu PolakPotrafi.pl, gdzie do 26 maja możecie pomóc “ANGELI” stać się rzeczywistością. Poza opisem fabuły i zwięzłym przedstawieniem tego, co już udało się przygotować, znajdziecie tam także sylwetki twórców i aktorów, razem z charakterystyką ich pracy i dotychczasowego dorobku. Nie chcemy zdradzać za dużo, ale z pewnością są to osoby, które znają się na swoim fachu.

Podobnie jak na innych stronach tego typu, sami wybieracie kwotę, jaka ma powędrować na konto projektu, a każda z nich wiąże się z inną nagroda. Chcieliście kiedyś zobaczyć swoje nazwisko w napisach końcowych filmu? Teraz macie taką okazję! Wcielcie się w rolę mecenasów kultury i pokażcie, że nie jest Wam obcy los polskiej kinematografii!

ANGEL.A

Tagged Under