OldTown LARP jest kilkudniowym plenerowym wydarzeniem w klimacie postapokaliptycznym, którego główną atrakcją jest wielogodzinna gra terenowa. Co jednak z osobami nieprzekonanymi do LARP-ów, ale zafascynowanymi postapo? Dziećmi i młodzieżą, która z racji wieku nie może wziąć udziału w wydarzeniu? Rodziną, która nie rozumie tego całego role-playing i klimatu świata, w którym większość naszej cywilizacji odeszła w zapomnienie? Dla nich powstał Weekend w OldTown – dwudniowy festiwal zapewniający możliwość spędzenia miło czasu nawet tym, którzy wcześniej z postapo nie mieli nic wspólnego.

Wydarzenie odbędzie się w dniach 20-21 lipca w Stargardzie na terenie lotniska Kluczewo. W sobotę będzie można bawić się od godz. 11:00 do samego rana, w niedzielę natomiast od godz. 11:00 do 16:00.

W programie przewidziane są różnorodne atrakcje: pokaz mody organizowany przez Wasted Couture, który specjalizuje się w ręcznie tworzonych ubraniach i dodatkach w stylu postapo, pokazy ognia grupy Fire Arrow, gala wrestlingu polskiej federacji KPW, pokaz kowalstwa artystycznego w wykonaniu Kuźni Kalcifer. Poza tym będzie można sprawdzić swoje umiejętności na strzelnicy ASG, wziąć udział w warsztatach i stworzyć własny strój lub biżuterię albo zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie na ściance fotograficznej. Znajdzie się tam również strefa food truck, bar, coffee truck Atomic Cafe, strefa handlowa z rękodziełem, a także pole namiotowe wyposażone w prysznice i sanitariat polowy.

Weekend w OldTown jest wydarzeniem odpowiednim dla osób w każdym wieku, więc i dla najmłodszych znajdzie się mnóstwo atrakcji.

Akredytacje:

  • Dorośli: 35 zł
  • Dzieci: 15 zł

Akredytacje będzie można nabyć wyłącznie na miejscu.

Weekend w OldTown