Jeżeli myśleliście o tym by wspomóc bytomski Mochicon, koniecznie powinniście zajrzeć poniżej! Ruszyły bowiem zapisy na helperów oraz punkty programu. Pojawiły się ponadto informacje dla wystawców.

Chętni do pomocy w przygotowaniu i przeprowadzeniu konwentu powinni wysłać swoje imię i nazwisko na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W odpowiedzi otrzymacie ankietę do wypełnienia, wraz z dodatkowymi informacjami. Nie zapomnijcie też o wcześniejszej lekturze zasad dotyczących helperów.

Z kolei twórcy atrakcji powinni zajrzeć tutaj, gdzie znajdą wszelkie informacje potrzebne do przygotowania zgłoszenia. Jest to istotne głównie dlatego, że wiadomości zawierające błędy lub bez wymaganych danych nie będą brane pod uwagę.

Dla wystawców pomocny może okazać się ten wpis. Zasady dotyczące zgłaszania swoich stoisk podobne są do tych dla atrakcji.  Przed wysłaniem zgłoszenia koniecznie zapoznajcie się też z regulaminem wystawców.

Niezależnie od wybranej formy współpracy, musicie też potwierdzić przeczytanie regulaminu ogólnego eventu.