Hej!
Już po Polconie, więc wracamy do pracy. Dziś zaczniemy wrzucać zdjęcia i newsy. Mamy do nadgonienia kilka dni . Jutro przy dobrych wiatrach napiszemy relację, a w przyszły weekend Asucon XV, na którym prowadzimy blok programowy! Wpadniecie? A.

Yo!
Ankiety o Ask.fm dobiegł kres. Na szczęście wypadła ona bardzo dobrze, czyli nie założymy profilu na tym portalu. Na razie stopujemy z ankietami, ponieważ moduł do ich tworzenia jest upośledzony. Tymczasem potrzebujemy grafików! Chodzi o proste prace (różne przyciski, i malutkie obrazki na forum). Ktoś chętny? Zgłoszenia możecie nadsyłać choćby za pośrednictwem wiadomości do Fanpage, maila, lub formularza kontaktowego na stronie. A.

Hej!
Zmieniamy system oceniania konwentów w relacjach :-). Od teraz będziemy wystawiać oceny cząstkowe i jedną ogólną w skali 10 stopniowej. Przypominamy, że nadal będzie to nasza ocena, więc nie jest w 100% obiektywna, bo tak się nie da. Ale specjalnie dla Was, jedną z ocen cząstkowych będzie „Ocena uczestników", którą będziemy liczyć na podstawie minimum 20 miniwywiadów przeprowadzanych na każdym konwencie z losowymi osobami. Ponadto wprowadzimy pozwalający na ocenianie konwentu przez użytkowników portalu (będzie automatycznie liczona średnia głosów).

Mamy jedynie problem z przerobieniem tego na skalę 10 punktową, gdyż wszystkie oferowane dodatki/moduły mają 5 stopni :-).

Jest na sali programista, który podejmie się przerobienia? A.

Witam,
Dziś będzie się dużo działo. Na początek chcemy Wam z przykrością oznajmić, że Łukasz „Szczęściarz" Dziadowiec nie jest już członkiem naszej ekipy (od tygodnia, ale nie było kiedy się tym zająć...) nad czym ubolewamy. Nie będzie się on już zajmował naszym kanałem na Youtube (https://www.youtube.com/konpoludnie). Poszukujemy ludzi, którzy chcieliby zająć się nagrywaniem materiałów filmowych na konwentach (filmy z cosplayerami, wywiady, reportaże). Poszukujemy też osoby, która „ma gadane". Nie pogardzimy także relacjonistami potrafiącymi pisać ;-).

Zgłoszenia prosimy wysyłać przez formularz kontaktowy na stronie www:
https://konwenty-poludniowe.pl/napisz-do-nas

Szczegóły współpracy wyjaśnię mailowo. A.

Sobota. Początek weekendu (wiem, że dla niektórych zaczyna się on w piątek wieczorem ;-)). Jak w większość weekendów, także w ten (i w następne kilka) jesteśmy na konwencie. Tym razem jest to Jagacon w Suchedniowie. Oczywiście będą zdjęcia!

Drugą sprawą jest zakończenie pierwszej ankiety na naszej stronie www. Wyniki? Większość z Was głosowała za założeniem forum internetowego. Jesteśmy słowni i prace nad nim już trwają. Odpaliliśmy następną sondę i tym razem pytamy Was o Ask.fm. Sam niezbyt przepadam za tym ustrojstwem, jednak wiem, że wielu z Was korzysta i być może ma do nas pytania. Zapraszamy do głosowania :-).

Hej!
Mamy dla Was nowy i pachnący świeżością filmik na naszym kanale na Youtube. Film kręcony był na wrocławskim Meet-Up, a stworzył go dla nas Szczęściarz :-). Zapraszamy do oglądania, lajkowania, subskrybowania zarówno filmu i kanału, jak i profilu Szczęściarza na Facebook.

Witajcie w ten piękny, kończący weekend dzień. I tak wielu z Was ma wakacje ;-). Mamy kilka ogłoszeń parafialnych.

Po pierwsze, nasz kochany Facebook znów zmienił zasady wyświetlania postów z fanpejdży na dużo mniej korzystne niż dotychczas. Wielu naszych newsów zwyczajnie w swoich aktualnościach nie widzicie mimo lajka. Jeżeli chcecie być naprawdę na bieżąco, radzę Wam włączyć powiadomienia z fanpage.

Aby otrzymywać powiadomienia należy na górze, tam gdzie jest „Lubisz to", z rozwijanej listy zaznaczyć „Otrzymuj powiadomienia". Powinno też pomóc dodanie do listy zainteresowań :-). Z góry dzięki. W końcu robimy to dla Was, więc wypadałoby mieć odbiorców naszej pracy.

Po drugie, dalej potrzebujemy do ekipy ludzi. Przede wszystkim relacjonistów, o których jest bardzo ciężko. Umiesz pisać? Zapraszam więc do formularza na stronie www, w zakładce „Kontakt". Mile widziani także filmowcy i fotografowie ze środkowej części kraju. Szczegóły współpracy ustalimy mailowo.

Trzy: uruchomiliśmy na stronie www wyszukiwarkę (jest po prawej na górze). Testowaliśmy i jest całkiem niezła ;-).

Czwartą sprawą jest zbliżająca się galeria z Animatsuri. Stay tuned!

Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia na Animachinie! A.

Witamy!
I oto wiekopomna chwila nadeszła :-). Mamy nową stronę i całą masę ciekawych funkcjonalności, które mogą się Wam przydać. Na początek, opcja rejestracji, w prawym górnym rogu. Dodaliśmy też samoaktualizującą się listę najbliższych konwentów na stronie głównej (po prawej). Udostępniona jest też możliwość zapisania swojej przyszłej obecności na danej imprezie (nad przeszłymi pracujemy). W panelu użytkownika ustawicie swój awatar, czy dodacie znajomych. A to ledwie zaczepienie tego co jeszcze Was czeka :-). Zapraszamy do używania i testowania witryny. Wszelkie błędy i nie tylko, zgłaszajcie poprzez formularz w zakładce kontakt. Proszę też o rozprzestrzenienie tej wieści i strony (choćby udostępniając ten status). Od jutra zaczniemy uzupełniać braki w kalendarzu, newsach i patronatach oraz odpisywać na zaległą pocztę. Mam nadzieję, że się Wam spodoba.

Oczywiście będziemy teraz stale rozwijać projekt. To dopiero początek naszych starań ;-).

PS. Przepraszam za konstrukcję tej notki, ale mój mózg po Wonderful Wonder Festiwal i nieprzespanej nocy wysiada... A.

Hej!
Mamy dla Was coś specjalnego. Jest to zapowiedź. A czego? Obejrzyjcie poniższy filmik ;-). Rozprowadzanie mile widziane!

Hej!
Rozwój trwa ;-). Na naszej stronie pojawiła się nowa funkcjonalność. Od teraz i Wy możecie nam trochę dopomóc w wykonywanej przez nas pracy. Jak? To proste. Jeżeli wiecie lub organizujecie jakiś konwent/wydarzenie o tematyce fantastycznej, mangowej lub gier (liczą się także pokrewne ;-) ) to możecie zgłosić propozycję do naszego kalendarza wydarzeń! I jest to bajecznie proste. Wystarczy wejść na naszą stronę kalendarzową, zescrollować kawałek w dół i kliknąć duży biały przycisk. Dalszej części chyba nie trzeba opisywać ;-). Po prostu uzupełniacie dane i wysyłacie :-). Proste, prawda? A jest to dla nas nieocenione wsparcie! Korzystajcie ;-). Pozdrawiam, A.

Podobne artykuły