Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

Oj nie nie, dziś nie próżnujemy i już spieszymy z kolejną informacją! Mimo iż wieczór gorący... Tym razem mamy dla Was program tegorocznych Zakonek, które odbędą się w dniach 13-15 sierpnia. Jutrzni co prawda nie będzie, ale za to możecie się spodziewać innych ciekawych atrakcji.
Uczestnicy będą mogli zagrać w juggera, porzucać kapslem lub podkowami (we własnym zakresie) lub powalczyć o kratę.
Nie zabraknie też konkursów strojów oraz turniejów. Chętni będą również mieli okazję wziąć udział w wieczornym larpie, a na warsztatach praktycznych nauczą się tworzyć własne bolasy, by potem sprawdzić, kto lepiej się nimi posługuje.
Nie o wszystkim możemy tu napisać, jednak zapewniamy, że atrakcji na pewno nie zabraknie i będziecie mieli co wspominać.

A po więcej informacji odsyłamy do:
Harmonogramu
Opisu atrakcji
Jak również na stronę wydarzenia na FB.