Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

Mamy dla Was dwie ciekawostki związane ze zbliżającym się konwentem Aishiteru. Pierwsza z nich to ciekawostka muzyczna. Mianowicie zagra dla Was zespół Sir Fink Funk, których świat może nie jest do końca jednoznaczny, ale za to dostarcza naprawdę sporo pozytywnej energii, pokazując jednocześnie, że życie choć ciężkie, nie musi być nudne.

Druga ciekawostka z pewnością ucieszy wszystkich, którym nie uda się dotrzeć do Wrocławia. Całą główną galę Aishiteru będziecie mogli obejrzeć na żywo, za pośrednictwem specjalnego live-streama. Póki co czekamy na więcej szczegółów, ale jak widać, nawet nieobecni nie będą samotni.