Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

A gdyby tak Warsaw Comic Con zaczął się już 19 maja? To możliwe! Wszystko dzięki małej niespodziance, którą organizatorzy przygotowali wraz z siecią Multikino Polska, FOX i HBO - Nocnemu Maratonowi Filmowemu.

Maraton rozpocznie się punktualnie o godzinie 20 w sześciu Multikinach jednocześnie: w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu i Katowicach. Do wyboru macie projekcję 6 sezonu “Gry o Tron” lub jeden z seriali sieci FOX - “Legion” albo “Outcast”. Te ostatnie zależne też będa od konkretnego kina.  Pokazy serialowe to jednak nie wszystko, bowiem oprócz nich przewidywane są atrakcje w postaci występów cosplayerów, konkursów i dodatkowych promocji.

Ok, ale co należy zrobić by wziąć udział w Maratonie? Wystarczy, że jesteś posiadaczem biletu na festiwal Warsaw Comic Con i zarejestrujesz go tutaj. Zapowiada się długi konwent.