Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

Do rozpoczęcia dziewiętnastej edycji festiwalu Tolk-Folk został niecały tydzień! Już od 17 lipca w Bielawie wziąć będzie można udział w koncertach, prelekcjach oraz larpach o specyfikacji tolkienowskiej, ze szczególnym zwróceniem uwagi na inscenizację “Pojedynek na Pieśni” odbywającą się w sobotę. Atrakcje Tolk-Folku nie są jednak ograniczone do tego jednego tematu, gdyż znajdą tam dla siebie gratkę również fani górskich wycieczek, łucznictwa, tańca oraz kuglarstwa.

Zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z zamieszczonym poniżej programem festiwalu. Widzimy się w Bielawach, ponieważ przez siedem dni zdążymy zobaczyć się na pewno!

tolkfolk2017program

 

Logo festiwalu Tolk-Folk 2017