Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

Jeżeli bawiliście się dobrze na pierwszej edycji Warsaw Comic Conu, z pewnością będziecie świetnie się bawić na trzeciej, wiosennej edycji która odbędzie się już (lub aż) 20-22 kwietnia 2018!

Chwila, moment, ale co z drugą edycją?!

Spokojnie, druga edycja odbędzie się dokładnie tak jak była zaplanowana, czyli 24-26 listopada tego roku. Organizatorzy postanowili po prostu pobłogosławić nas datą trzeciej edycji, która odbędzie się w już znanym Ptak Warsaw Expo. Nie są znane jeszcze szczegóły programu, ani lista potencjalnych gości, ale sama data daje nadzieję na sukcesywną i długą kontynuację poskiego Comic Conu w postaci kolejnych edycji!

Logo Warsaw Comic Con