Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

Łódź w tym roku po raz kolejny będzie gościła Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier. Czego się spodziewać po 28. edycji, która odbędzie się w dniach 15 - 17 października 2017? Znamy już program atrakcji, więc możemy mniej więcej udzielić odpowiedzi na to pytanie.

Całość będzie odbywała się w kilku lokalizacjach, głównie na Atlas Arenie oraz Stadionie Miejskim. Ambitni rysownicy wybiorą się zapewne na prezentowanie portfoliów komiksowych agentom międzynarodowych wydawnictw. Nie zabraknie więc okazji do pozyskania kontaktów czy wręcz zawarcia nowej umowy.

Dla fanów z kolei, pozostaną liczne prelekcje, filmy animowane, a także warsztaty dla młodzieży, dzieci, a nawet całych rodzin. Z ciekawszych propozycji warsztatów – zespołowe tworzenie komiksów o strzygach i rusałkach czy warsztaty z grami historycznymi IPN. To świetna okazja, aby poznać kawałek polskiej historii i jednocześnie doskonale się bawić w gronie rodzinnym. Wygląda więc na to, że 28. Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi będzie nie tylko dobrą okazją do odnowienia znajomości, ale i ich pogłębienia przy sporej dozie rozrywki intelektualnej.