Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

  • Falkon 2015 – 6 listopada.
  • Falkon 2016 – 4  listopada.
  • Falkon 2017 – 3 listopada.
  • Falkon 2018 – 12-14 października. 

Nie wydaje mi się, że ktokolwiek spodziewał się takiego obrotu spraw. Falkon ogłosił datę swojej dziewiętnastej edycji, wbrew wszystkim oczekiwaniom zapowiadając ten jeden z największych w Polsce eventów na 12 października. Przerwało to długą tradycję listopadowych Falkonów, tworząc drobne zamieszanie pośród fanów.

Nie bójcie się jednak, ludzie dobrej wiary, ponieważ tylko data jest zauważalną zmianą w tym wydarzeniu. Wciąż można spodziewać się wspaniałych atrakcji, które znacie z poprzednich edycji, gości, którzy nie zawiodą Waszych oczekiwań, oraz budynków pełnych miejsc, których nie zdążycie odkryć.

Serdecznie zapraszamy na październikowy Falkon!

Logo FALKON