Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

Falkon to konwent, który odbędzie się w dniach 12-14 października w Lublinie. W związku ze zbliżającą się datą rozpoczęcia wydarzenia został opublikowany program atrakcji. Podczas trzech dni imprezy będzie można wziąć udział w panelach dotyczących różnych aspektów fantastyki, ale też mangi, anime, a nawet kultury słowiańskiej. Oprócz tego odbędą się sesje RPG i dyskusje związane m.in. z tworzeniem i prowadzeniem kampanii.

Ważnym elementem konwentu będą koncerty zespołów Żywiołak, Ethnopolia oraz URSA i 6BM.

Będzie można wziąć również udział w warsztatach o szerokiej tematyce, od charakteryzacji i fotografii, przez samoobronę i pierwszą pomoc, na szermierce kończąc.

To ledwie ułamek tego, co wydarzy się w trakcie Falkonu. Pełny program eventu znajdziecie tutaj.

Banner Festiwalu Fantastyki Falkon