Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

Program konwentu Goblikon jest już znany ;-). A.

„X edycja Raciborskiego Konwentu Miłośników Gier i Fantastyki „Goblikon” odbędzie się już w ten weekend w Zespole Szkół Mechanicznych w Raciborzu. Organizatorzy udostępnili wreszcie pełen program imprezy. Czego można się spodziewać na „najbardziej zielonych urodzinach roku”?

Najważniejsze punkty programu:
-Otwarte spotkanie z gościem specjalnym - Konradem T. Lewandowskim, które odbędzie się w sobotę 16 sierpnia o godzinie 13:30 na sali konferencyjnej Zamku Piastowskiego;
-Prelekcja i konkurs związane z historią Goblikonu;
-Prelekcje, pokazy i dyskusje na różne tematy związane z historią, kulturą, grami i fantastyką;
-Konkursy wiedzy o literaturze, filmach, grach i nie tylko;
-LARPy, w tym LARP w klimatach Fallouta, Wampira Maskarady i Iron Space;
-Turnieje gier bitewnych: Warhammer Fantasy Battle i Konfrontacja;
-Turnieje gier planszowych i karcianych, w tym: Magic: the Gathering, Marvel Dice Masters, Neuroshima HEX!, Munchkin, Talisman, Potwory w Tokio, Doom Trooper, Shadowrun, Zombiaki, Labirynt, 7 Roninów;
-Blok RPG, Puchar Gracza, pokazy walk rycerskich, warsztaty kaligrafii, wycieczka do Zamku... i wiele więcej!

Pełen program można znaleźć pod adresem:https://docs.google.com/file/d/0B8glV1yfXXlOOFZzS0kyZE5GV1U/edit oraz na oficjalnej stronie konwentu www.goblikon.pl"


Tagged Under