Yukicon IX

Dołącz do naszego serwera społeczności konwentowej na Discordzie! To dzięki niemu możesz umówić się na wspólny dojazd, znaleźć inne osoby wybierające się oraz po prostu zainteresowane wydarzeniem Yukicon IX. Buduj z nami społeczność konwentową, bo naprawdę warto!

Yukicon IX - Konwenty Południowe
To wydarzenie się już odbyło, sprawdź nasze relacje:
Manga & Anime
Kategoria
21.01.2023 - 22.01.2023
Data
1000-20001000-2000
Przewidywana liczba uczestników
Opole, ul. Skautów Opolskich 10 (Młodzieżowy Dom Kultury Opole Filia nr 1)
Adres

Na tym wydarzeniu spotkasz:

Bilety:
  • Dwudniowa - 50zł
  • Sobota - 35zł
  • Niedziela - 25zł

Płatność dostępna w systemie Nagato oraz na terenie konwentu.

Opis:

"Jeny, ale się stęskniłam za tymi wariatami!" - krzyknęła Yuki biegnąc co sił do Domu Kultury. W końcu będzie konwent! 😍 Już się nie może doczekać tych wszystkich atrakcji, stoisk, pokazów i pięknie przebranych ludzi... Jak ona wytrzyma tyle emocji? Jak zdąży wszystko przygotować? Dobrze, że może liczyć na wspaniałą ekipę OMA - oni zawsze pomogą w przygotowywaniu Yukiconu 💪

Zapraszamy na Yukicon IX - konwent miłośników sztuki i kultury japońskiej. Zorganizowaliśmy już dla Was 8 edycji, więc możecie nam zaufać – na pewno nie czeka Was nuda! Przygotujemy dla Was mnóstwo atrakcji! Interesujące prelekcje, zwariowane warsztaty, konkursy z nagrodami oraz przeróżne gry i zabawy.

Zapraszamy wszystkie osoby stęsknione za wydarzeniami poświęconymi Japonii, stałych bywalców jak i świeżych zapaleńców. Nie pożałujecie!

Linki:
Dodaj do:
Ocena:
7.275/10
Użytkownicy, którzy dodali wydarzenie do My Convention List: 18 (Gerard „Alchelor” Vetinari, Merli, Edyta „Simi” Vetinari, Damian "Skillile" Pospieszałowski, Jom16789, Szymon "Zotxonk" Surowiec, Grue, Wilczyca, Amedoll, RaxO, Sebastian „Sabat” Sabat, Maja, irysek, BloodyBaal, Leslie Kowalik, Silesian_Kitsune, Emilia Stopik (Mozilla 2D), Mackojewski)