Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

“Biała” to pierwsza z serii książek o mieszkańcach Heliasu. Jest to również debiut młodej autorki Dominiki Olbrych, która wcześniej dwukrotnie triumfowała w ogólnopolskim  konkursie literackim Gai Kołodziej SCRIBO ERGO SUM. Napawa nas to niemałą dumą, a to dlatego, iż objęliśmy owe wydanie naszym patronatem medialnym.

biala2

Sama powieść opowiada o losach tytułowej Białej. Dziewczyny o imieniu Simia, która z pomocą strażników musi zmierzyć się z siłami Złych i pomóc mieszkańcom Heliasu, przy okazji poznając prawdę o sobie samej. Nie zdradzamy jednak więcej, bo tego dowiecie się z naszej recenzji, a ta już wkrótce pojawi się na stronie. Gdybyście jednak sami chcieli poznać losy Białej, macie taką możliwość, bowiem książka już od 23 stycznia dostępna jest w sprzedaży, a to za sprawą Wydawnictwa Oficynka

biala1