Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

Łyżki wszędzie? Tak, to Łyżkon 2017. Śpieszymy donieść, że portal Konwenty Południowe właśnie objął patronat nad tą imprezą odbywającą się w województwie wielkopolskim. Co można o niej powiedzieć?

Przede wszystkim — łyżki. A oprócz tego? Całość wydarzenia odbywa się w dniach 21-24 września na terenie opuszczonej bazy rakietowej pod Poznaniem, konkretniej w Mieczewie. Postapokaliptyczny klimat tego miejsca posłuży do organizacji kilkunastogodzinnego larpa. Nie zabraknie też części konwentowej, na której uczestnicy dowiedzą się co nieco o larpowaniu i o tym, jak przeżyć podczas apokalipsy. Podsumowując: będzie ciekawie.

Tagged Under