Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

Z przyjemnością informujemy o objęciu patronatem pierwszej edycji GameFest 2018, imprezy odbywającej się w Warszawie w dniach 14-15.01.2018.

GameFest jest konwentem charytywnym organizowanym przez Gamers for Children oraz Disco:VR. Opłatą za wejście jest datek o dowolnej wysokości na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która – jak co roku – zajmuje się zbieraniem funduszy na wyrównanie szans w leczeniu noworodków. Disco:VR to na co dzień centrum wirtualnej rzeczywistości umożliwiające doświadczenie na własnej skórze magii VR. Na jego terenie odbywały się już spotkania dla graczy i developerów gier.

W programie GameFest znajdą się turnieje oraz wiele świetnej zabawy, które zostaną połączone ze zbiórką charytatywną. Serdecznie zapraszamy i liczymy na sukces tego wydarzenia.