W postapokaliptycznym świecie przyszłości sztuczna inteligencja stała się technokratyczną wersją okrutnego niewolnictwa. Bomby nuklearne usunęły rządy, a ich miejsce zajęły równie nieludzkie korporacje. Ci odpowiedzialni za nuklearny holokaust nie chcą już płacić ceny za swoje błędy. Dlatego tworzą inteligentne maszyny niezdolne do buntu.
Jednak ograniczenia te nie dotyczą modelu "A". Świadomy i wolny robot zagraża nowemu porządkowi, więc musi zostać wrogiem publicznym numer 1. ANGEL.A zmuszona do ucieczki poszukuje schronienia w mistycznym miejscu o nazwie Azyl, ale czy w tej rzeczywistości ma ona prawo do życia?

Już dwukrotnie pisaliśmy o patronacie ANGEL.A – projektu filmowego produkowanego od ponad dwóch lat, opowiadającego o robocie próbującym wyrwać się swojemu przeznaczeniu i przetrwać we wrogim świecie.

angel.a 01

Musimy przyznać, że z upływem czasu projekt rozwija się i wygląda bardzo obiecująco – pracuje nad nim profesjonalna ekipa filmowa, a wśród obsady zobaczymy takich aktorów jak Monika Chrzanowska, Zbigniew Zylm, Tomasz Sobczak, Maciej Radel, Sebastian Cybulski i Michał Michałowski. Wszystkich łączy miłość do sci-fi i kina.

angel.a 02

Mimo to, film o postapokaliptycznej rzeczywistości nieustannie potrzebuje pomocy. A pomóc można bardzo łatwo. Wystarczy, że na oficjalnej stronie filmu podacie swój e-mail. Poza wsparciem projektu, niesie to ze sobą ciekawe bonusy: nieopublikowany fragment scenariusza, concept arty, piosenkę promującą film, zdjęcia z planu filmowego i dodatkowe niespodzianki.

Zachęcamy również do obejrzenia filmu informującego o projekcie oraz odwiedzenia fanpage'a.

angelabanner

Tagged Under