I kolejny patronat książki Jacka Piekary. Tym razem „Bestie i Ludzie” - zbiór 9 opowiadań, w których znajdziecie czysty, pierwotny lęk, grozę wywołaną świadomością, że największy koszmar czeka na nas tuż obok. Przychodzi w postaci uśmiechniętego sąsiada albo smutnej dziewczyny zaczepionej w barze. Czasem w osobie kogoś, kogo znamy od wielu lat... 

Najbardziej przerażające jest to, że o otaczającym nas świecie nie wiemy wszystkiego. A dokładniej - nie wiemy prawie nic. Dlatego nie jesteśmy gotowi, by dostrzec prawdę: każdy może kryć pod maską zwyrodniałe, bestialskie oblicze.

Premiera książki już 28 lutego.

Jacek Piekara - jeden z najpopularniejszych pisarzy fantastycznych. Prowokujący. Zaskakujący. Potrafi rozbawić, zbulwersować, dotknąć do żywego. Wymyka się oczekiwaniom i nie daje zaszufladkować. Od lat zajmuje się multimediami i szeroko pojmowaną popkulturą. Pracował jako zastępca redaktora naczelnego pism „Click” i „Game Ranking”, naczelny magazynu „Fantasy”. Prowadził programy autorskie w Radiu WAWA. Reżyserował dubbingi. Tworzył i tłumaczył scenariusze gier komputerowych. Autor kilkunastu tomów powieści i opowiadań. Z Fabryką Słów wydał bestsellerową serię książek o inkwizytorze Mordimerze Madderdinie, a także horror fantasy „Necrosis. Przebudzenie”, zbiór opowiadań „Świat jest pełen chętnych suk”, obrazoburczą antyutopię „Przenajświętsza Rzeczpospolita”, „Alicję”, w której zabiera czytelnika w intrygującą podróż w głąb ludzkiej duszy i „Charakternika”, powieść z XVII-wiecznej Rzeczpospolitej.

bestie i ludzie

Tagged Under