Szykuje Wam się pracowita majówka i chcielibyście sobie to odbić w następny weekend?
Świetnie się składa, albowiem już 10–11 maja odbędzie się Uniwersyteckie Spotkanie z Fantastyką Lubikon, które właśnie objęliśmy patronatem! Jakie dobra przygotowali dla nas organizatorzy?

Lubikon staje w tym roku pod znakiem różnorodności i coś dla siebie znajdą tu zarówno fani gier komputerowych, entuzjaści planszówek, jak i miłośnicy sesji RPG, oraz LARP-ów. Ponadto dzięki warsztatom i panelom dyskusyjnym zagłębicie się w fantastyczny klimat wydarzenia. Najważniejszymi punktami programu na pewno będą za to Konkurs Cosplay pospołu z Turniejem e-sportowym w League of Legends, które dostarczą wielu emocji i biorącym udział, i publice.

Na miejscu spotkacie również wielu wystawców i artystów, którzy gotowi będą przekazać Wam znamienite towary i rękodzieła, więc może to być niepowtarzalna okazja do nabycia czegoś unikalnego. Wszystkie te fantastyczne atrakcje znajdziecie w Lublinie przy ulicy Idziego Radziszewskiego 16 w budynku Akademickiego Centrum Kultury i Mediów Chatka Żaka. Całość wydarzenia potrwa od godziny 15 w piątek do 22 w sobotę, tak więc szykuje się wiele godzin dobrej zabawy. Pozostaje jedynie uzbroić się niezbędne rzeczy, głowę pełną wyobraźni i ruszać do Lublina!

Baner Konwentu Lubikon 2024