SkierCon jest konwentem, który już 6. rok z rzędu zrzesza fanów fantastyki z całego kraju. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 27-29 lipca w Skierniewicac na terenie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej.

Na uczestników czekają liczne atrakcje, m.in. spotkania z autorami literatury fantasy i sci-fi, konkursy, prelekcje, turnieje gier komputerowych i planszowych. Premierowo zostanie wystawiony musical „Shoggoth na Dachu” oraz odbędzie się 2. edycja konkursu literackiego, do którego wciąż można zgłaszać swoje prace! Wśród gości specjalnych znajdą się takie osobistości jak: pisarz i publicysta Marcin Przybyłek, Grzegorz Gajek – autor cyklu „31.10 Halloween po polsku”, Witold Jabłoński (twórca m.in. powieści „Uczeń czarnoksiężnika”) i Rafał Orkan – autor książki „Głową w Mur”.

Nie zbraknie również konkursu cosplay. Każde przyjęte zgłoszenie do konkursu oznacza darmowe wejście – wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy

Trwają też zgłoszenia prelegentów i wystawców. Za każdą godzinę prowadzenia panelu przysługuje 10 zł zniżki
Formularz zgłoszeniowy punktu programu
Formularz zgłoszeniowy stoiska

Akredytacje:
3 dni – 20 zł
Niedziela – 10 zł
Jedynie piątek lub sobota – brak możliwości zakupu biletów te konkretne dni
Dzieci do lat 10 mają bezpłatne wejście.

Dodatkowo uczestnicy konwentu po okazaniu biletu w czasie trwania imprezy mogą bezpłatnie korzystać z komunikacji miejskiej. 

Banner konwentu SkierCon