W postapokaliptycznym świecie przetrwają tylko najsilniejsi, bezwzględni i bezlitośni. Ci, którzy już dawno odrzucili swoje człowieczeństwo na rzecz przetrwania.

Taki jest właśnie R.C., potomek sztucznej inteligencji, deus ex machina, dla którego nie ma wroga nie do pokonania ani świętości, którą należy respektować. Gotów stawić czoła samemu bogu, żywy magazyn z bronią, skutecznie pozbywa się upiorów i demonów w imię jedynego przykazania rządzącego tym światem – zabij każdego, kto chce zabić ciebie.
Nieliczni znają jego prawdziwą tożsamość. O tym, że w jego głowie siedzi jedyny wróg którego nie potrafi zabić, wie tylko on.

Powieść postapo dla każdego fana Zony, Fallout’a i Neuroshimy zadebiutuje w Polsce już 14 listopada.

Miroslav Žamboch urodził się 13 stycznia 1972 roku. Studiował fizykę na wydziale inżynierii jądrowej Politechniki Praskiej, następnie pracował w Instytucie Badań Jądrowych, gdzie m.in. zajmował się rozbijaniem atomów. Jako pisarz zadebiutował w 1995 roku. Jego książki bywają uznawane za kontrowersyjne dzięki dużym ilościom akcji i bohaterom wykreowanym na „prawdziwych twardzieli”. Miłośnik sportów ekstremalnych, co chętnie wykorzystuje w swoich książkach.

Tagged Under