„Sierżant Marlon Bowe z dwunastej. Oddział Mike… Nie mamy łączności już od czterech dni. Od trzech siedzimy w tej przeklętej dziurze, kończą nam się racje. Na szczęście amunicji mamy pod dostatkiem… Ehh… Ośmiu pozostało przy życiu. Sześciu poszło do piachu. Kapral Claire i szeregowych Robinsona i Apacza dorwała wczoraj grupa łowców. W nocy przylazło w okolicę naszej dziury trzech zwiadowców. Załatwiliśmy zwiad [trzask], ale nad ranem było ich już trzy razy tyle. Siedzieliśmy na dupie w bezruchu i ciszy [trzask]… Nieco później przejechało też coś grubszego”.

W czasie, kiedy inni spędzają urlop, wygrzewając się w lipcowym słońcu, uczestnicy Antykonwentu Rafineria walczą o przetrwanie w czterodniowej grze terenowej w klimacie Neuroshimy, stawiając czoła Molochowi, szukając opuszczonej medycznej placówki i współpracując z innymi frakcjami. A po czterech dniach spędzonych na poligonie odpoczywają, słuchając prelekcji, biorąc udział w różnych turniejach i zabawach, mniejszych, kilkugodzinnych LARP-ach, Wixie, warsztatach i innych (poniekąd) konwentowych atrakcjach.

Antykonwent odbędzie się 21-27 lipca 2024 na terenie poligonu WARGAMES w Woli Wodyńskiej pod Siedlcami i podzielony będzie na dwie części: LARP-ową, trwającą od poniedziałku do czwartku i konwentową, trwającą od piątku do niedzieli. Wydarzenie jest objęte patronatem medialnym Konwentów Południowych.

Jak wziąć udział w grze terenowej? To proste! Wystarczy stworzyć swoją własną postać, wybrać jedną z frakcji i zgłosić ją poprzez formularz, który zaktualizuje się na stronie około 23 kwietnia.

Zgłoszenia punktów programu na część konwentową i dla helperów pojawią się już wkrótce!

Akredytacje:

  • I tura (14.02-26.04) – 250 zł
  • II tura (27.04-27.06) – 275 zł
  • III tura (tylko na miejscu gotówką) – 350 zł
  • sama część konwentowa (tylko na miejscu) – 150zł
  • jeden dzień konwentowy (tylko na miejscu) – 69 zł

Przedpłaty należy wysyłać na konto:
77 1600 1462 1813 7891 5000 0001

Odbiorca: Stowarzyszenie Antykonwent Rafineria

Tytuł: Imię, nazwisko i data urodzenia osoby, dla której akredytacja jest przeznaczona

 

Wstęp na wydarzenie mają wyłącznie osoby pełnoletnie.

Banner Antykonwent Rafineria 2024