Czy ktoś kiedykolwiek mógłby powiedzieć, że mamy za dużo konwentów? Chyba wszyscy uwielbiamy tę atmosferę, nowych ludzi, odkrywanie kolejnych obszarów zainteresowań, czy też pogłębianie obecnych. Dlatego z przyjemnością możemy Wam ogłosić, że obejmujemy swoim patronatem medialnym kolejne, bardzo młode wydarzenie! Mowa tu o RawiKonie!

RawiKon jest nową inicjatywą miasta Rawicz. Festiwal będzie trwał dwa dni, a wstęp na wydarzenie będzie wolny dla każdego. Mimo że konwent jest teoretycznie dwudniowy, impreza tak naprawdę będzie trwać od 26.06 do 02.07. Odbędą się wtedy rozmaite wydarzenia związane z fantastyką. Cała inicjatywa, której zwieńczeniem będzie właśnie RawiKon, nazywać będziemy Rawickimi Dniami Fantastyki.

RawiKon odbędzie się w dniach 01-02.07 w nowej wizytówce miasta Rawicz, świeżo oddanej do użytku nowoczesnej Multibibliotece, która zajęła miejsce starego Gimnazjum razem z Dziedzińcem Kultury. 

Organizatorzy podają, że niedługo zasypią nas pierwszymi newsami dotyczącymi programu imprezy, mimo to już teraz wiemy, czego możemy się spodziewać w lipcu!

Na wydarzeniu nie zabraknie: warsztatów, prelekcji, wystaw, games roomów, turniejów czy konkursów – a to tylko niektóre z atrakcji, które będą na nas czekać.

Konwent dopiero latem, ale już teraz zapowiada się dobra zabawa. Z niecierpliwością czekamy na program całej imprezy i do zobaczenia w Rawiczu!

Baner konwentu RawiKon