Słyszałeś o tym miejscu wiele rzeczy. Choć nigdy nie zobaczyłeś go na własne oczy, to nieustannie wołało i fascynowało Cię. Ten zew był szczególnie wyczuwalny w samotne noce, w których okolica zapada w ciszę niezmąconą ani jednym krzykiem zmutowanej pokraki. W końcu uległeś tej niewidocznej sile i ruszyłeś na poszukiwania tego miasta... Miasta o nazwie Dogan”. – wstęp fabularny „Ziemi Jałowych: Wojna o Dogan”.

To już 14. edycja Ziemi Jałowych – postapokaliptycznego konwentu, który znów obejmujemy naszym patronatem! Lubicie „Mad Maxa”, nieobce Wam craftowanie strojów z niczego, zawsze się zastanawialiście, jak to jest żyć w czasach po apokalipsie, a przy okazji umiecie się dobrze bawić? Ziemie Jałowe to konwent dla Was! Zebraliśmy garść przydatnych informacji – wiemy już gdzie, kiedy i za ile!

„Ziemie Jałowe: Wojna o Dogan” odbędą się w dniach od 26 sierpnia do 1 września 2024 roku. Konwent znów powróci do Gliwic – odbędzie się na terenie Battlezone Areny przy ulicy Błonie 12. Wydarzenie dzieli się na dwie części – LARP, podczas którego wcielicie się w stworzoną przez Was postać, przeżyjecie niezwykłe przygody i polansujecie się swoim strojem oraz część konwentową – prelekcje, spotkania, gry i zabawy. Pamiętajcie, że impreza jest tylko dla dorosłych uczestników!

Wejściówki możecie kupić w następujących turach:

  • 1 tura – zakończona!
  • 2 tura – od 16 stycznia do 1 czerwca – cena biletu 399 zł;
  • 3 tura – od 1 czerwca do 25 sierpnia – cena biletu 499 zł.

Cena wejściówki na Ziemie Jałowe podczas trwania konwentu to 599 zł. Przedpłat możecie dokonywać na konto bankowe:

Marzena Jędrzejowska

numer konta: 08 1870 1045 2078 1064 2860 0001

Nie zapomnijcie wpisać w tytule przelewu „BILET ZJ + wasz adres email”!

Jeśli bierzecie udział w LARP-ie i chcecie, żeby Wasza postać została uwzględniona przez organizatorów w fabule, nie zapomnijcie zgłosić swojej postaci przez stronę Ziemi Jałowych! Zgłoszenia są otwarte do 14 lipca 2024. Jeśli nie zdążycie wysłać swojego zgłoszenia, dalej będziecie mogli wziąć udział w grze terenowej – nie liczcie jednak na ekstra walutę w grze i dobrane dla Was specjalne questy!

Macie ochotę na stworzenie Waszej własnej Frakcji w grze? Na zgłaszanie swojego pomysłu macie czas do 12 maja 2024 – warto więc się z tym pospieszyć! Frakcje możecie również zgłosić na stronie organizatora.

Przygotujcie się na intensywną grę terenową i fantastyczną imprezę! Pamiętajcie, że mundur nie jest postapo i do zobaczenia na 14 edycji „Ziemi Jałowych: Wojna o Dogan”!

Ziemie Jałowe : Wojna o Dogan - baner