Munchkin przygotował dla nas kolejne nowości! W sklepie wydawnictwa Black Monk dostępne są już w przedsprzedaży Munchkin Steampunk oraz Munchkin Panic. Co to jest i z czym to się je? Odpowiedź znajdziecie poniżej

Przedsprzedaż

Munchkin Panic to odpowiednia pozycja dla wszystkich, którzy chcieliby zrobić sobie przerwę od standardowej mechaniki tej karcianki, ale nie rezygnować z jej humoru i wyrafinowanych prób wykiwania przeciwników. Munchkin Panic to połączenie Castle Panic z Munchkinem. W przeciwieństwie do innych tytułów z tej serii, tutaj rozkładamy planszę i na jej środku stawiamy zamek. A co musimy z nim później zrobić? Zni...oczywiście obronić przed hordami potworów! Pamiętajcie też, że kluczem do zwycięstwa jest współpraca, nawet jeśli na końcu zostaje tylko jeden zwycięzca. A skoro przy zwyciężaniu jesteśmy, wygrywa ten, kto pokona więcej potworów.

Panic

 

Z kolei Munchkin Steampunk przenosi graczy do epoki pary i nauki. Tutaj mamy już do czynienia ze standardową mechaniką gry, ale w zupełnie nowej odsłonie. Będziecie mogli wcielić się w Potentatów ery rewolucji przemysłowej, Odkrywców pradawnych skarbów, Mechaników znających każde koło zębate w swoich przedmiotach, a także Oficerów armii największych imperiów. Zdobywajcie kolejne poziomy walcząc z tak groźnymi przeciwnikami, jak Szarżujący Welocyped, czy złowrogi Gang z Niewidzialnego Zeppelina! Gdyby jednak znudziło wam się bycie gentlemanem lub damą, zawsze możecie uprzykrzyć życie swoim rywalom dzięki zupełnie nowemu zestawowi klątw.

Steampunk


Jako bonus dodamy, że tylko przy zakupie w przedsprzedaży możecie zdobyć zestaw 3 nowych, wyjątkowych kart promocyjnych do Munchkina. Do nowych tytułów dołączane są także unikatowe karty promo.