Kampania gry „Valhalla” wystartowała w czwartek 18.01 o 10:00 ze stresującym początkiem.

Premiera portalu i samej gry spowodowała, że serwery nie wytrzymały ruchu i aktywności na stronie. Po dwóch pełnych napięcia minutach walki pierwsi wspierający dotarli do płatności i licznik ruszył. Stosunkowo ambitny cel uzbierania 50 tys. zł został osiągnięty po 35 minutach, a po 24 godzinach udało się zebrać 160 tys. zł i pobić rekord polskiego finansowania społecznościowego.

„Valhalla” to bitewna gra karciano-kościana osadzona w realiach nordyckiej mitologii. Gracz, wcielając się w postać Jarla, trafia w samo serce Ragnaroku i prowadzi do bitwy swoją drużynę. Stają oni w walce, żeby dostać się do Valhalli – miejsca przebywania poległych w chwale wojowników.

Osoby, które zakupią swój egzemplarz na zagramw.to, mają szansę zdobyć specjalne dodatki, takie jak „Giganci Ognia”, rozszerzający grę o 40 kart czy „Błogosławieństwo Odyna”, zawierający dodatkowe żetony i 40 kart (ten dodatek można łączyć z „Gigantami Ognia” i „Walkiriami”). Do tego dochodzi 5 nowych kart jarlów i opowiadanie autorstwa Łukasza Malinowskiego.

Jeżeli to Was nie przekonało, zapraszamy do zapoznania się z trailerem gry.

Dokładny opis projektu dostępny jest tutaj.

Kampania kończy się 16 lutego dokładnie o północy.

valhalla logo

Tagged Under