Zastanawialiście się nad procesem tworzenia gier planszowych? Jak z pomysłu, przez projekt, konstruowanie i testy, rodzi się gra, nad którą spędzamy dziesiątki godzin? Na wspieram.to możecie wspomóc realizację wydarzenia, które odpowie na wszystkie nurtujące Was pytania, pokaże, czym różni się dobra gra od tej złej, pozwoli zdobyć umiejętności praktyczne oraz zaspokoi wiedzę dzięki wykładom prowadzonym przez ekspertów z branży gier planszowych.

IV edycja Laboratorium Gier to event organizowany w dniach 16-18 lutego 2018 r., który przybliży proces powstawania planszówek, zwróci uwagę na najważniejsze elementy na poszczególnych etapach ich tworzenia i daje możliwość zaprojektowania własnej gry. To 54 godziny nauki, integracji i projektowania gier planszowych, 7 bloków wykładowych prowadzonych przez ekspertów, a przede wszystkim możliwość rozwoju zainteresowań. Liczba biletów jest niewielka, bo ograniczona do 32 miejsc, a zbiórka zakończy się 19 stycznia 2018 r. Bilety można zakupić tutaj.

Podzieleni na grupy uczestnicy będą mogli zaprojektować własne gry i stworzyć ich prototypy, które zostaną poddane ocenie, a najlepsze z nich – nagrodzone. W przerwach pomiędzy blokami pojawią się wykłady wyjaśniające, jakich komponentów użyć, jakie mechaniki zastosować oraz czym przyciągnąć uwagę graczy i jak testować grę, żeby uzyskać pożądany efekt.

Laboratorium Gier to nie tylko okazja do rozwoju swojej pasji, ale również poznania nowych ludzi, 3 dni spędzone w niesamowitej atmosferze i niezwykłe przeżycie.

Wszystkie informacje na temat wydarzenia tu.

Laboratorium Gier

Tagged Under