Po bardzo udanej, pierwszej kampanii gry „Valhalla" twórcy platformy zagramw.to wraz z wydawnictwem Czacha Games szykują się do kolejnej dużej premiery. Tym razem jest to hit targów Essen 2017 - „Klany Kaledonii”, uznawane za jedną najlepszych gier ekonomicznych 2017 roku, która również szturmem wdarła się do czołówki rankingu Board Game Geek. W tym momencie zajmuje wysokie 71 miejsce.

Akcja gry rozgrywa się w dziewiętnastowiecznej Szkocji w czasie przejścia z gospodarki opartej o rolnictwo do bardziej uprzemysłowionej, silnie polegającej na handlu i eksporcie. W następnych latach produkcja żywności znacznie wzrasta, aby wyżywić rosnącą populację mieszkańców. Powstaje coraz więcej destylarni, a whisky staje się w Europie napojem alkoholowym rangi premium.

Gracze reprezentują historyczne klany o wyjątkowych zdolnościach i rywalizują o produkcję, handel i eksport produktów rolnych, i oczywiście whisky!

Kampania na zagramw.to startuje 8 marca o godzinie 10:00. Wszyscy wspierający kampanię mogą liczyć na najlepszą cenę w czasie pierwszego dnia kampanii, ekskluzywne dodatki oraz priorytetową dostawę zanim gra pojawi się w sklepach.

Więcej informacji dotyczących akcji znajdziecie tutaj.

Jeśli chcecie być na bieżąco z kampanią i jesteście zainteresowani np. ciekawostkami zza kulis, zapraszamy do zapisania się do newslettera na zagramw.to.

klany kaledonii

Tagged Under