Intel Extreme Masters w Katowickim Spodku to największa impreza na naszej liście i prawdopodobnie największy w Europie event gamingowy. Główną atrakcją wydarzenia będą oczywiście finały mistrzostw świata w CS:GO oraz Starcraft II, w których do zgarnięcia będzie łącznie 1 500 000 dolarów!

To jednak nie wszystko! Po latach nieobecności wraca IEM Expo, w trakcie którego będziemy mogli m.in. zobaczyć stoiska znanych firm związanych z gamingiem i wziąć udział w wielu atrakcjach. Do zgarnięcia z pewnością będą fantastyczne nagrody!

Żeby zapewnić sobie te niezapomniane wrażenia, warto zaopatrzyć się w bilet. Pomimo że wstęp na expo będzie darmowy, dostępna powierzchnia jest ściśle limitowana i czekają nas wielogodzinne kolejki.

Już jutro (w czwartek) o godzinie 15:00 rusza sprzedać II tury biletów. Ich liczba będzie ograniczona! Przeważnie znikają bardzo szybko, więc radzimy nastawić alarmy i przypomnienia. Cena wejściówek waha się od 95 zł aż do 830 zł w zależności od wybranego wariantu i liczby dni.

Bilety są do kupienia na tej stronie.

Baner Intel Extreme Masters 2023